mapa

Praca w GG

Fintecom Sp. z o.o. jest spółką finansowo-technologiczną powstałą w 2010 roku. Prowadzimy biura w Koszalinie i w Warszawie gdzie zatrudniamy ponad 20 osób. Jesteśmy firmą o statusie Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowaną przez KNF. Prowadzimy dwa własne serwisy transakcyjne pod markami England.pl oraz FX City, umożliwiające dokonywanie międzynarodowych przekazów pieniężnych oraz jesteśmy właścicielem komunikatora GG (wcześniej Gadu-Gadu). Spółka Fintecom jest w fazie intensywnego rozwoju, dlatego poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska.

Full-Stack Developer

Miejsce pracy: Koszalin
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.

Szukamy Ciebie jeśli:

Jesteś programistą, który dołączy do naszego zespołu w Koszalinie. Lubisz wyzwania i chcesz być częścią zespołu wdrażającego nowoczesne usługi finansowe oraz przygotowującego komunikator GG do startu w zupełnie nowej odsłonie. Chcesz wspierać, rozwijać i utrzymywać nasze serwisy, tworzyć nowe rozwiązania dla odbiorców naszych usług. Chcesz nieustannie rozwijać swoje kompetencje zawodowe i realizować się w obszarach, które najbardziej Cię interesują.

Twoje przyszłe zadania:

Oczekujemy od Ciebie:

Oferujemy w zamian:

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Fintecom, prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@fintecom.net W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Obowiązki informacyjne.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fintecom Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Marszałka Piłsudskiego 45. Dane osobowe zbierane i przetwarzane są dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest wyrażona zgoda, którą można wycofać w każdym momencie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ma Pani/Pan również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.

Dziękujemy za przesłane aplikacje.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

aGGa Twoja asystentka AI